• SPAWEX Gazy Techniczne Gorzów Wlkp. Transport gratis!

  SPAWEX Owcza 10
  668 124 861
  507 458 800

 • SPAWEX Gazy Techniczne Gorzów Wlkp. Transport gratis!

  Godziny otwarcia
  Pon - Pt 07:00 - 15:00
  66-400 Gorzów Wlkp.

SPAWEX Gazy Techniczne Gorzów ul.Owcza 10

Tlen, Acetylen, CO2, Argon, mieszanki specjalne, Materiały spawalnicze i osprzęt spawalniczy.

Grupa Air Liquide jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Grupa, obecna w 80 krajach i zatrudniająca około 68 000 pracowników, łączy globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3 milionów swoich klientów i pacjentów. Grupa Air Liquide rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku. Obecnie posiada cztery zakłady produkujące azot, tlen i argon w postaci ciekłej. Pierwszy z nich to największa w Polsce instalacja do rozdziału powietrza w Dąbrowie Górniczej, pozostałe zakłady zlokalizowane są w Głogowie, Krakowie i Puławach. Nasze nowoczesne centra napełniania butli, oparte na w pełni zautomatyzowanej technologii, pozwalają na uzyskiwanie gazów sprężonych o stałej i powtarzalnej jakości oraz gwarantują stabilny skład gazu podczas całego cyklu użytkowania butli.
Oferta Air Liquide obejmuje dostawy gazów w postaci ciekłej i sprężonej oraz z jednostek on-site.

SPAWEX Gazy Techniczne Gorzów Wlkp. Zapewniamy Transport! SPAWEX Gazy Techniczne Gorzów Wlkp. Zapewniamy Transport! SPAWEX Gazy Techniczne Gorzów Wlkp. Zapewniamy Transport!


Aby wydajnie, bezpiecznie i oszczędnie dostarczać gazy Klientom, Air Liquide w Polsce rozszerza nowoczesne rozwiązania technologiczne - dla branży spożywczej, obróbki cieplnej, metalurgii, spawalnictwa i innych - spełniające najostrzejsze wymagania odbiorców. Air Liquide rozwija również innowacyjne usługi w dziedzinie śledzenia produktów, dystrybucji oraz lokalnego zarządzania gazami, aby umożliwić Klientom skoncentrowanie się na ich podstawowej działalności, zwiększając jednocześnie niezawodność, wydajność i komfort.

W swojej ofercie Air Liquide posiada następujące gazy sprężone:

Zamów z transportem pod adres!